zpět na úvodní stranu

„Orientuj se“ velká letní hra o 333 odměn

Nová turistická hra s názvem „Orientuj se“ přináší pro všechny nejen poznání nových míst našeho regionu, ale vyhrát můžete také celou řadu krásných cen. Zapojit se do ní mohou turisté, cyklisté, rodiny s dětmi i senioři, kteří mají zájem putovat regionem. Na své cestě se podívají do míst pro ně zatím neznámých, poznají krásu slováckého kraje a navíc se zapojí do soutěžení.


Pravidla této hry jsou velmi jednoduchá. Prvním bodem je získat herní plán. Ten je k dostání ve všech informačních centrech celého region. Na herním plánu jsou vyznačena výletní místa, která během hry můžete navštívit a také na těchto místech můžete získat herní plán. Jsou mezi nimi nejen různé občerstvovny, ale také například přístaviště, zámek, muzeum, planetárium či pálenice. Všechna tato místa jsou označena u vchodu logem hry Orientuj se. Na každém výletním místě obdržíte jeden nalepovací žeton, který si nalepíte do svého herního plánu. Samotná hra má tři kola, kdy každé kolo znamená návštěvu osmi různých míst a zisk osmi kuponů. Jednotlivá výletní místa jsou navíc na mapě i na žetonech označena písmeny od A až po H. Stejně tak jsou na vašem herním plánu označena i místa pro nalepení žetonů. Komu se podaří vyplnit první osmičku svými žetony, ten se může těšit na celodenní povolenku k rybolovu v rybníku u Hospůdky Mlýn na Salaši. Kdo nemá udici nemusí být smutný. Bude mu zapůjčena. Navíc na každého čeká exkluzivní káva Cafe d´Elvert v kavárně Endli Coffee v Uh.Hradišti.


Ti co zvládnout osadit svými žetony i druhou osmičku na svém herním plánu, ti se mohou těšit na volný vstup do Archeoskanzenu Modrá nebo do areálu Živá voda v Modré u Velehradu. A konečně tady máme finále. Po zaplnění i třetí osmičky soutěžních polí vás čeká překvapení opět v kavárně Endli Coffe v Uh. Hradišti. Tentokrát si tam můžete dopřát nejen kafe, ale vylosujete si i jednu z 333 připravených cen. A nejsou to ceny ledajaké. Jsou mezi nimi například jízdní kolo, let balonem, koloběžky, rybářské pruty, sudy piva, oblečení a poukazy různého druhu.

Všichni účastníci hry mají možnost v každé osmičce herního plánu využít jednou i prémiového „žolíka“. Tím nahradí nalepovací žeton. Svého žolíka najdou hráči v každém letním vydání týdeníku Dobrý den s Kurýrem. Poslední novinový žolík bude k vystřižení ve vydání 19.9.2016.
V průběhu hry na hráče čekají ještě mnohá překvapení, spousta zajímavých odměn a benefitů, které zpříjemní jejich putování regionem Slovácka.

Další informace o hře „Orientuj se“ se můžete dozvědět na internetových stránkách www.idobryden.cz.

Kontaktujte nás

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím